Best Wedding Photography of 2010 – zdjęcia z konkursów ISPWP

The International Society of Professional Wedding Photographers opublikowało listę zdjęć o zatytułowaną Najlepsza Fotografia Ślubna roku 2010 zawierającą zdjęcia z konkursów, które zajęły pierwsze miejsca. Jesteśmy podwójnie dumni, dwa nasze zdjęcia znalazły się na tej liście pośród innych 80 zdjęć. To jest naprawdę niesamowity początek Nowego Roku lub świetnie zakończenie 2010 roku! To ponownie – świetna okazja, aby podziękować naszym Parom Młodym – Paulina i Marcin na pierwszym zdjęciu (aktualnie mają już dwóch synów – Tymona i urodzonego w 2010 roku Dawida) – oraz Asia i Marcin – na drugim zdjęciu (dwa dni temu obchodzili swoją pierwszą rocznicę ślubu – gratulacje i całusy !!!).

Best Wedding Photography of 2010 – ISPWP 1st Place Contest Winning Images

Best Wedding Photography of 2010 – ISPWP 1st Place Contest Winning Images

To naprawdę niesamowita galeria zdjęć, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że na liście oprócz wielkich nazwisk z całego świata znalazły się jeszcze trzy z Polski – gratulacje dla Doroty i Michała, Ani i Marcina oraz Moniki i Konrada.

Czym jest ISPWP? (fragment ze strony internetowej ISPWP)

International Society of Professional Photographers Wedding jest organizacją zrzeszającą najlepszych fotografów ślubnych na świecie. Została stworzona przez profesjonalnych fotografów w celu podniesienia standardów zawodu fotografii ślubnej.

Privacy Preference Center