czarne-jest-biale slideshow zakulisowy z pierwszej edycji | workshop backstage slideshow

Powarsztatowy slideshow ze zdjęć od uczestników i od nas. Kilka dość istotnych tematów wartych podkreślenia:
– Nie robimy sesji plenerowej z dwóch powodów: po pierwsze sesja plenerowa jest głównym aspektem kilku innych warsztatów obecnych na rynku, powtarzanie tego elementu na tych warsztatach nie ma dla nas sensu – tym bardziej, że na nasze warsztaty trafiają osoby po innych warsztatach.
– Postawiliśmy na dużo większy ładunek informacji i tematów do dalszej pracy na poziomie marketingu, strategii, psychologii, prawa oraz chyba rzeczy najistotniejszej – świadomości fotograficznej – dodawanie do tego sesji byłoby dla nas odwracaniem uwagi od rzeczy na których chcieliśmy się mocno skupić w trakcie warsztatów.
– Warsztaty adresujemy do aktywnych fotografów, którzy chcą zmienić swój warsztat nie tyle na poziomie ustawiania Pary Młodej i obróbki wg zaprezentowanych stylów prowadzących, co raczej znaleść swoją receptę na swoje miejsce na rynku i wśród innych fotografów. Innymi słowy – ujęcia tematów są zaawansowane – i tym bardziej osoby zaawansowane nie będą rozczarowane – nie mówimy o absolutnych podstawach fotografii, natomiast mówimy o jej paradoksach, pułapkach i zależnościach.
– Pokazujemy nasz workflow, nasze myślenie o obróbce zdjęć jak i całej fotografii. Mówimy o tym, co jest podstawą naszego stylu.
– Uczestnicy otrzymują (poza rabatem do sklepu TOTALLY RAD ACTIONS) materiały do wykonania samodzielnych ćwiczeń mających pomóc im w dalszym rozwoju.
– Warsztaty nie mają elementu prawdy objawionej pt. my to robimy tak, więc wy też to musicie robić tak, bo jest to nasza więc najlepsza metoda pod słońcem.
– Mówimy o tym jak walczyć z największym wrogiem i problemem naszej fotografii czyli nami samymi.

Najbliższe warsztaty pod koniec lutego w Warszawie i na początku marca w Krakowie. Więcej informacji na stronie CZARNE JEST BIAŁE.

Privacy Preference Center