Eliza + Max | Arkady Kubickiego Warsaw wedding zdjęcia ślubne Warszawa

Coraz bardziej przekonujemy się do tego, że tak zwany “śluby last minute” są absolutnie fantastyczne. Może fakt, że nie ma zbyt wiele czasu na zastanawianie się, a decyzje należy podejmować spontanicznie sprawia, że te śluby są tak pełne emocji? Taki właśnie był ślub Elizy i Maxa. Ostatnia sobota października, zmiana czasu na zimowy, pochmurno, deszczowo i wietrznie a jednak… nikt się tym nie przejmował! Nic, absolutnie nic nie mogło zepsuć tego dnia! Był po prostu doskonały. Na przygotowaniach pełno ludzi, wesoło, gwarno. Wesoły, żartujący nieustannie ksiądz, łzy wzruszenia, mnóstwo uśmiechów i tych drobnych gestów na które polujemy 🙂
Wesele było tak udane, że musimy przyznać- z żalem wychodziliśmy do domu. Pomimo ogromnego zmęczenia (tak, fotografowanie powoduje ból całego ciała 🙂 ), ostatnie chwile spędziliśmy na parkiecie wraz z gośćmi. Kiedy gra Drugi Tydzień nie da się ustać w miejscu a tym bardziej usiedzieć za stołem!

Organizacja: Aspire (jak zwykle perfekcyjnie. Można powiedzieć, że to specjalistki od dopięcia wszystkiego w trybie last minute).
Makijaż: Kasia Sujka. Nasza kochana wizażystka, która jest słoneczkiem w najbardziej pochmurny dzień.
Przyjęcie: Arkady Kubickiego (dla nas to serce Warszawy…)
Dekoracje: G-fiore
Światło: Strefa Światła
Na scenie: Drugi Tydzień

2 Comments
  • Ewa
    Posted at 12:54h, 29 November Reply

    Zdjęcia cudowne , w pełni oddają radość i wzruszenie jakie w tym dniu towarzyszyły wszystkim 😉

  • 5czwartych
    Posted at 15:36h, 29 November Reply

    Pani Ewo, dziękujemy za miłe słowa, pozdrawiamy!

Leave a Reply