5czwartych.com – zmiany, zmiany

Kochani nadchodzą dużymi krokami zmiany na stronie 5czwartych.com. Przede wszystkim połączymy blog i stronę z portfolio. Kiedy to zrobimy? Już wkrótce. Strona jest przygotowana w tej chwili pod dużo większą rozdzielczość (1920×1200), jest skalowana automatycznie do mniejszych rozdzielczości. Zmieni się jej struktura, będzie więcej informacji, wygodniejsze formy kontaktu z nami.

Pierwszy nasz ruch to kalendarz google – jest w tej chwili dostępny z poziomu bloga, właśnie testujemy synchronizację jego z naszymi jabłuszkami i iphonami. Będzie on też zaimpletowany w naszą nową stronę. Pozwoli to łatwiej zorientować się Wam w naszych wolnych terminach, a nam na bieżąco aktualizować kwestie dostępności usług.

Zupełnie osobną historią jest strona dotycząca albumów, a w szczególności fotoksiążek. Zakupiliśmy w tym roku profesjonalne oprogramowanie zaprojektowane przez jednego z najbardziej kreatywnych fotografów (Martin Schembri), który jest też z zawodu projektantem/grafikiem (skąd ja to znam :P), co pozwala nam na dużo szybszą pracę nad nowymi albumami.

Na sezon 2009 przygotowaliśmy już ofertę albumów z firm Jorgensen Albums i MB Studio, w przygotowaniu oferta opraw dużych powiększeń ze zdjęć. Oj będzie się działo we wrześniu 🙂

No Comments

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.