Kasia + Cyprian | ślubna zapowiedź

Dzisiaj maleńka zapowiedź ślubu Kasi i Cypriana, ślubu w kategorii „wow” – fantastycznego do granic możliwości. Bezapelacyjnie fantastyczna Para Młoda oraz jej Goście. Bez dwóch zdań miejsce magiczne czyli Restauracja Ale Gloria wyczarowana spod rąk Magdy Gessler. Wszystko zapięte na ostatni guzik, we właściwym momencie i we właściwą stronę czyli ponownie chapeau bas dla Kasi i Bogny z Agencji Aspire – detale tego ślubu zasługują chyba na osobny wpis. Pogoda na zamówienie – a to przecież koniec maja więc generalnie dość kapryśnie, dla fotografów (my!!!) nawet specjalne atrakcje przed Ceremonią w postaci demonstracji na Pl. Trzech Krzyży. Po ślubie u nas ogromny niedosyt, który ratuje tylko czekająca nas za jakiś czas sesja. Jak wiadomo po sesji, którą robiliśmy przed ślubem to w parku przy ławeczce stać nie będziemy – będzie się działo – specjalnie zamówione uchwyty do aparatów Gecko już doleciały i dzielnie czekają na właściwy dzień.

Od Kasi i Cypriana po ślubie usłyszeliśmy dwie rzeczy. Po pierwsze, że strasznie się cieszą że to właśnie my – i jest to w 200% przez nas odwzajemnione. Taka idealna kombinacja Para Młoda – fotografowie. Na takie Pary jak Wy czeka się z wytęsknieniem! Druga rzecz pochodząca od gości i Rodziny Kasi i Cypriana – to komplement dotyczący dyskrecji naszej pracy. Dla takich chwil się żyje – dziękujemy Kochani!

reportaż ślubny, fotografia ślubna, Marcin Rusinowski, Agnieszka Rusinowska, 5czwartych, 5fourths, WPJA, AGWPJA, documentary wedding photojournalism, dobre klatki, ludzie i rzeczy jakimi są, Warszawa, Europe

PS. To był pierwszy raz kiedy udało mi się bez problemu zaparkować na pl. Trzech Krzyży. zdjęcie: Canon 5d, ISO 3200, 14L, f3.2, 1/40s, światło zastane.

4 komentarze
 • Magda Lewanowicz
  Posted at 14:23h, 17 czerwca Odpowiedz

  Przepraszam bardzo..ale tej pary to ja chcę więcej zdjęć!!!! 🙂 No dajcie większą tą zapowiedź..nie bądźcie tacy… 🙂

 • Darek Jankowiak
  Posted at 18:30h, 17 czerwca Odpowiedz

  W zapowiedziach powinny być minimum 4 cztery zdjęcia !!!

 • miami wedding photography
  Posted at 15:16h, 20 czerwca Odpowiedz

  :):):) The 14mm L is a great lens! I am also thinking about getting one. the picture Amazing. Did you take it with Mark II?
  Otto

 • B&W Photography
  Posted at 12:44h, 28 lipca Odpowiedz

  Czekamy na więcej :).

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.