Marianna Adam

Marianna i Adam wyciągneli nas na reportaż aż do Szamocina. Czy to daleko czy blisko oceńcie sami patrząc na mapę 🙂 Adam jest architektem, dość zakręconym, ale sympatycznym facetem z lekkim świrem w temacie fotografii analogowej – na szczęście na tym polu rosną i nasze chwasty 🙂 Historia dnia Marianny i Adama jest specyficzna – zwykle spędzamy dużo czasu u panny młodej, tym razem było inaczej, a że lubimy wyzwania to powstał myślę ciekawy materiał. Historii o wyjeździe do Szamocina mogę opowiedzieć conajmniej kilka – o drodze (z tego mógłby być film, niestety Cybulski nie żyje, więc temat pominę), o stadionowych halogenach w kościele, o drabinie i akcji pt. 9 rano ksiądz Romek. Ksiądz Romek jest na tyle istotną postacią, że poświęciliśmy mu kilka klatek. Zastananawiam się też czy nie był to najmniejszy kościół w jakim fotografowaliśmy… napewno ratunkiem było 14L 🙂 Miłego oglądania – ja teraz to już czekam tylko aż się Adam pochwali z dwoma rzeczami: jest potomek i zeskanowałem negatywy i slajdy 🙂 w zanadrzu mam jeszcze sesję dentystyczną Marianny i Adama – ale to za chwil kilka.

slideshow_marianna_adam

2 Comments
 • adam dudko
  Posted at 22:31h, 11 March Reply

  to miło ze ekstremalnie skrajne podejscie do analoga nazywasz ‘lekkim swirem’…coraz bardziej czuje ze jesteś mi jak brat 🙂
  Dzieki za miłe słowa i ten czas jaki nam poswieciliście. Mam tylko nadzieje ze dla nas wszystkich beda to chwile do ktorych myslami wracac bedziemy z usmiechem. Skany są ( ale profilab to woła tak bez serca ) a Antoni juz ma całe 2 tygodnie i stalowy uscisk dłoni.

  a ja nie wiem jeszcze jak sie po tym wszystkim pozbierac.

  • Marcin Rusinowski
   Posted at 23:08h, 11 March Reply

   Oni cholera źle płuczą chyba w tym Profilabie – ale za cholerę nie wiem czy jest to kwestia tych konkretnie filmów – dwie velvie poszły do kosza. na cz-b to widzę – teraz wołam w Prolabie Kodaka. Kupiłem nowy koreks, przymierzam się, żeby im papa powiedzieć do chemii cz-b.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.