Miniutek znalazł następcę :)

Prawdę mówiąc nie ma chyba dla nas lepszego prezentu pod choinkę. Coś co spędzało nam sen z oczu przez ostatnich kilka miesięcy spadło jak kamień z serca. Sprawca stanów okołozawałowych czyli misiunio Tymka – zwany Miniutkiem znalazł następcę. O poszukiwaniach pisaliśmy jakiś czas temu na blogu – zaskoczyły nas skrajnie pozytywne maile – chyba nie tylko my mamy dziecko przywiązane do swojego pluszaka. Dziękujemy za wszelkie maile z informacjami, za to, że paru osobom chciało się pisać do Bukowski Design, szperać po aukcjach, sklepach internetowych etc.

Lista specjalnych podziękowań:
Beata Wojciechowska
Renata czyli Zuzia ze strefy ślubnej
oraz główne podziękowania, ukłony, oklaski i tusz orkiestry dla Ani Weseli-Sobierajskiej z Le Mariage. Ania znalazła bardzo podobnego misia, wylicytowała nam go na allegro i sprawiła, że udało nam się obejść problem. Jeżeli podobnie spełniasz życzenia przy okazji ślubu to tytuł Wróżki Roku masz zapewniony! Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc!

a poniżej… dwa miniutki – okazało się że są braciszkami 🙂 Nowy miś został zaakceptowany, Tymek śpi z nim, cały dzień z nim chodzi, wygląda na to, że stary Miniutek znalazł następcę 🙂

miniutek_final

3 Comments
 • Ania
  Posted at 22:19h, 16 December Reply

  Aż mi się łza w oku zakręciła jak zobaczyłam szczęśliwego Tymka z Nowym Przyjacielem ;)))
  Do usług!
  Wasza Wróżka ;P

 • Krzysztof Tkacz
  Posted at 18:29h, 20 December Reply

  to jest bardzo ale to bardzo dobra wiadomość!

 • Ania Łabędzka
  Posted at 18:02h, 30 December Reply

  Widać, że Tymek w siódmym niebie 🙂 🙂 :)nie ma jak słodki pluszowy Misio 🙂

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.