sycylijska zapowiedź

[simplegallery bullets=”off” autoplay=”off” arrows=”on”]

Jakieś dwa tygodnie zastanawialiśmy się czym zapowiedzieć materiał z Sycylii… Po debatach krajobrazowo-estetycznych (było pięknie – ale to można zgadnąć bez zdjęć) postanowiliśmy pokazać trochę inny fragment niesamowitego ślubu Karoliny i Maćka zorganizowanego przez Asię i Gabriela z firmy Gabriel Gustowne Wesele. Działo się. Czasem wystarczy jedna iskra. W końcu basen – nawet na przyjęciu – może mieć takie normalne, właściwe zastosowanie. Wszystkie zdjęcia Leica M240 + Elmarit 28.

chapeau-bas i podziękowania:
Karolina + Maciek – za wielkie zaufanie do całej ekipy organizacyjno-wykonawczej. Dla Waszej Rodziny i Gości to była przygoda życia. na 1000%.
Asia + Gabriel – za zorganizowanie tych trzech dni w sposób perfekcyjny, znalezienie tych co chcieli się zgubić zanim zdążyli to zrobić i bycie cały czas z ręką na pulsie.
DJ Andrzej Czekay – Endrju, Room101 zobowiązuje, perfekcyjna muza (chociaż wiesz, że za mało DM grałeś :P) i dawka energii, o nocnych rozmowach Polaków o muzyce nie wspominając – wielkie dzięki i szacun za to co robisz! No i za akcję basenową!
Cała ekipa Gości Karoliny i Maćka – miejsce miejscem, a bez ludzi tych zdjęć by nie było, prawda? Ogromne uściski!
Leica Camera Polska – w szczególności Michał Mazurkiewicz – za opiekę i dobre słowo 🙂

A że było ładnie (czyli pięknie) to pokażemy wkrótce.

No Comments

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.