wyniku konkursu ISPWP

Dzisiaj dzień konkursowy 🙂 udało nam się w biegu na iphonie obejrzeć wyniki konkursu ISPWP, dotarliśmy do studia i możemy się pochwalić:

Nasz pierwszy ślub w tym roku – i pierwsze miejsce w kategorii Światło – zdjęcie zrobione 2giego stycznia, wspaniała Para Młoda, super miejsce i fantastyczny ślub. Kochamy taki początek roku.

Dwa powyższe zdjęcia ze ślubu Asi i Marcina – we wcześniejszym wpisie na blogu znajdziecie inne wyróżnione zdjęcie z ich fantastycznego ślubu. Asiu Marcinie – dziękujemy!

Kolejne wyróżnienie to klatka ze ślubu Ani i Tomka. Dziękujemy Aniu i Tomku – dziękujemy też Karolinie z agencji RSVP za wspaniałe warunki do pracy.

Gratulujemy też pozostałym nagrodzonym fotografom – szczególnie pozostałej polskiej ekipie: Whitesmoke, Ani i Marcinowi z BW Photography, Eli i Michałowi Barteczkom, Asi Siwiec oraz Fotopracowni. ISPWP pokazało kawał porządnej fotografii – zachęcam do obejrzenia: ISPWP spring 2010 contest results.

7 Comments
 • przemek struski
  Posted at 12:58h, 25 May Reply

  no no 1 miejsce! graty!

 • Joanna Siwiec
  Posted at 13:36h, 25 May Reply

  gratuluję również!

 • David Murray
  Posted at 16:13h, 25 May Reply

  Congratulations to you guys! Well done.

 • B&W Photography
  Posted at 16:14h, 25 May Reply

  Gratulacje, kochani – świetne fotografie – szczególnie ta z przyjazdu w świetle sztucznych ognii i Agi portret Panny Młodej w samochodzie. ISPWP nagradza fotografie wyróżniające się i reprezentujące naprawdę świetną fotografię ślubną i dobrze, gdyby tak pozostało, bo naprawdę aż miło sie te nagrodzone galerie ogląda.

 • Karolina Kalinowska
  Posted at 16:27h, 25 May Reply

  Piękne! Gratulacje!

 • Joasia i Marcin
  Posted at 20:38h, 25 May Reply

  Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wsparcie w tak ważnym dla nas dniu, za uchwycenie wyjątkowych chwil radości i szczęścia. Fachowość, profesjonalizm, doskonała jakość, dobre oko i wyczucie, w dyskretny i niekłopotliwy sposób potraficie utrwalić to co ważne.

 • kamash
  Posted at 21:25h, 26 May Reply

  Zasłużone klatki 😉 Gratulacje!!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.