Zmiany | Changes

Początek roku zwykle oznacza zmiany – w naszym przypadku będzie ich conajmniej kilka – co opiszemy w kolejnym poście. Jedną z nich będzie zmiana zawartości i wyglądu bloga. Zdecydowaliśmy się na blogsite, czyli de facto połączenie naszej strony z portfolio z blogiem. Dlaczego? W ciągu roku nie nadążamy z aktualizowaniem portfolio, blog stał się naszym głównym nośnikiem informacji. Dwa lata temu Jessica Claire zrobiła taki ruch i chyba jest zadowolna. Pionierem u nas w Polsce jest zdecydowanie Krzysiek Tkacz – koncepcja trzymania wszystkiego w jednym miejscu bardzo mi się podoba. Odchodzimy od strony stricte flashowej.
Druga kwestia to zmiana struktury bloga pod kątem tego co stanowić będzie w niedalekiej przyszłości gro naszej pracy: śluby wyjazdowe – stąd też potrzeba dwujęzyczności bloga. Tymczasem wracamy do dalszych prac budowlanych, jednocześnie gdzieś pomiędzy pracami pokażemy kolejne reportaże – mamy z tym pokazywaniem spore zaległości. Uprzedzamy i jednocześnie przepraszamy za ew. utrudnienia z dostępem do bloga. Operacja trwa na żywym organizmie. Pozdrawiamy wszystkich bardzo serdecznie!

2 komentarze
  • Adam Kozłowski
    Posted at 15:38h, 30 stycznia Odpowiedz

    Podoba mi się muzyka! Mój ulubiony utwór DM!

  • Bartek
    Posted at 13:45h, 01 lutego Odpowiedz

    Właśnie też rozważam takie rozwiązanie, tzn nie wiem czy budować stronę od nowa czy może właśnie lepiej zrobić blogsite. Wiem że moge zostać zlinczowany, nie zrozumcie mnie źle, ale jak wyłączę muzykę to i tak włącza się jeśli się wchodzi na inne strony. Trochę to irytujące… Przepraszam

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.