FOTOGRAFIA BIZNESOWA, PRODUKTOWA, ZDJĘCIA WNĘTRZ

Zdjęcia nie tylko ślubne

Część z Was kojarzy nas tylko ze zdjęć ślubnych, sesji portretowych, sesji poślubnych, sesji rodzinnych, ale robimy też zdjęcia eventowo-produktowo-korporacyjne. To wszystko to szeroko pojęta fotografia.

PROJEKTY GRAFICZNE

Projekty graficzne

Oprócz tych rzeczy stricte fotograficznych od kilkunastu lat zajmowaliśmy się i nadal zajmujemy się wieloma innymi rzeczami.
Projekty graficzne i grafika komputerowa to było miejsce z którego przyszliśmy do fotografii, a potem do fotografii ślubnej.

Projektowaliśmy chyba już wszystko – od billboardów, plakatów, reklam prasowych, folderów, ulotek – ale tez projekty okładek płyt i innych tego typu wydawnictw.

Pracowalimy m.in. dla L’Oreal Polska, Masterfoods Polska, Universal Music Polska, Odyssey Concerts, Schneider Electric Polska, TP S.A. i wiele innych.

WIZUALIZACJE 3D

Po co wizualizacje 3D, skoro można zrobić zdjęcie?

Wizualizacje 3D są koniecznością, gdy zdjęć nie można wykonać, bo - np. przedmiot zdjęć jeszcze nie istnieje albo podlega dalszemu opracowywaniu graficznemu. Pojawiają się wtedy, gdy potrzebna jest szybka metoda weryfikacji projektu.

PROJEKTOWANIE 3D, WIZUALIZACJE

Projekty 3D, wizualizacje

Od kilkunastu lat zajmowaliśmy się projektowaniem z zastosowaniem grafiki 3D, od projektów stoisk targowych, opakowań spożywczych w całej gamie – od samego produktu i jego wizualizacji – po skomplikowane projekty np. figurek czekoladowych produkowanych w formach spinmoldowych aż po opakowania zbiorcze. Z racji znajomości technologii druku służymy też usługami opracowywania gotowych projektów pod całą gamę technik druku. Pracowaliśmy przy bardzo złożonych projektach współpracując z największymi firmami drukarskimi w całej Europie.

PROJEKTY 3D, WIZUALIZACJE, DRUK 3D

Projektowanie i prototypowanie z drukiem 3D

Z powodzeniem projektujemy przeróżnego rodzaju obudowy do urządzeń, mocowania i wszystko to, gdzie znajduje zastosowanie druk 3D, który w małych seriach możemy wykonać bezpośrednio u nas, nawet w materiałach wymagających wysokich temperatur zarówno druku (do 300º C) jak i stabilności temperatury otoczenia w postaci komory druku.

DRUK 3D i PROJEKTOWANIE W CZASIE PANDEMII COVID-19

Projekty i druk adapterów do filtrów DAR dla medyków

W tym trudnym dla wszystkich czasie pandemii zajęliśmy się probono drukiem adapterów filtrów DAR dla masek będących w użytku medyków. Drukujemy jak i projektujemy oraz optymalizujemy pod druk 3D korzystając z naszego dotychczasowego doświadczenia projektowego dostępne projekty adapterów do masek do nurkowania oraz masek stricte medycznych czy wojskowych.

Cieszymy się, że choć tak możemy wesprzeć naszym sprzętem i umiejętnościami ludzi pracujących jako lekarze, ratownicy, pielegniarki – na pierwszej linii walki o ludzkie życie.

Jest to też chyba najlepszy przykład zastosowania takiej technologii jak druk 3d w życiu codziennym.

Tagline

Strony www, aplikacje internetowe, intranetowe.

Potrafimy zaprojektować strony www dla Twojej firmy albo projektu, dokonać audytu istniejącej strony, zaproponować i wdrożyć zmiany – od projektu po technologie.

Jeżeli Twoja firma albo projekt potrzebuje rozwiązań intranetowych albo prezentacji / aplikacji łączących technologie multimedialne (animacje, grafikę 3D, film, muzykę, zdjęcia i tekst) oraz interaktywne (np. do stanowisk targowych, recepcyjnych, informacyjnych).