Perfect Moment dekoracje

 

Przesympatyczni ludzie z ogromnym talentem i pasją do dekorowania ślubów - szczerze polecamy.

strona www Perfect Moments

www.perfectmoment.com.pl


G-Fiore

Bajkowe i rzucające na kolana dekoracje projektowane przez Gosię z G-Fiore towarzyszą ślubom, które mamy okazję fotografować już bardzo długo, to jedna z firm obecna "od zawsze" dla nas na rynku. Jeżeli potrzeba stworzyć bajkowy ogród w namiocie czy zrealizować jakiekolwiek inne marzenie do którego trzeba zbudować dekoracje - to ten kierunek.

G-Fiore na naszej stronie:

Gosia Artur - ślub plenerowy w Pałacu Domaniowskim

Nina David - ceremonia ślubna w Teatrze Stanisławowskim, przyjęcie ślubne Restauracja Belvedere

Ola Lukas - ślub plenerowy, przyjęcie ślubne Pałac Rozalin

Karolina Rafał - ślub plenerowy, przyjęcie ślubne Pałac Rozalin

Klaudia Marcin - przyjęcie ślubne w hotelu Andels w Łodzi

strona www G-Fiore

http://g-fiore.pl/


Strefa Światła - dekoracje światłem

Strefę Światła polecamy naszym Klientom z kilku powodów: po pierwsze wiedzą co robią (co wbrew pozorom w tej branży nie jest zbyt częste, a samo kupienie sprzętu nie gwarantuje, że ktoś potrafi go właściwie użyć), po drugie - współpraca z nimi z naszego punktu widzenia jest idealna (czyli reagują na nasze prośby i sugestie, są elastyczni wobec oczekiwań Klienta), po trzecie - są bardzo konkurencyjni cenowo (czyli mają nie przesadzone ceny).

Jeżeli planujecie dekorację światłem i chcecie zrobić efekt 'wow' w miejscu niekoniecznie wyglądającym bez oświetlenia to jest to dobry adres.

Dlaczego powinno się dekorować światłem?

Po pierwsze - mało który lokal ma oświetlenie pod kątem parkietu czyli miejsca zabawy na przyjęciu ślubnym i samej sali.

Po drugie - mało który zespół czy DJ ma oświetlenie wystarczające do stworzenia fajnej atmosfery do zabawy (drobna uwaga: wyłączenie światła to nie tworzenie atmosfery do tańca).

Po trzecie - nawet zwykła sala, w której są stoły i w której siedzą goście może wyglądać ciekawie i atrakcyjnie, to samo dotyczy podświetlenia bufetów, baru, modelowania podkreślającego architekturę wnętrza - czy wręcz ukrywania pewnych mankamentów.

Dekoracja światłem może nawiązywać do motywu przewodniego - kolorystycznego czy stylistycznego jaki wybieracie sobie na ślubie, może być efektownym zwróceniem uwagi na pewne elementy dnia (pierwszy taniec, tort - i umiejętne wykorzystanie światła punktowego na Was).

Oczywiście - fotograf może doświetlić sam pewne bliższe plany, natomiast - przewaga światła stałego w tym momencie jest taka, że efekt widzą na własne oczy również Wasi goście, o rejestracji filmowej ślubu już nie wspominamy.

www.strefaswiatla.com

Wspólne realizacje:

Milena i Artur - ślub w hotelu Binkowski Kielce

Eliza i Max - ślub w Arkadach Kubickiego