Hotel Bristol Warszawa

Hotel Bristol Warszawa

Ta secesyjna perła stylu urzeka neorenesansową fasadą i pięknymi wnętrzami z elementami Art Deco z początków XX wieku w samym sercu Warszawy. Znakomita lokalizacja pod kątem ślubów (w pobliżu liczne kościoły, Stare Miasto) oraz możliwość organizacji ślubu cywilnego w zachwycających wnętrzach hotelu.

hotelbristolwarsaw.pl/

przyjęcie ślubne Hotel Bristol Warszawa

Przygotowania i przyjęcie ślubne w Hotelu Bristol Asi i Collina.


Przepitki & Przekąski

Przepitki & Przekąski

Przepitki & Przekąski to nietuzinkowe miejsce na wesele i imprezę plenerową. Nowoczesna stodoła w środku lasu idealnie nadaje się na plenerowe eventy.

przepitkiprzekaski.pl/


Arkady Kubickiego

Arkady Kubickiego

Arkady Kubickiego to jedna z najbardziej niezwykłych przestrzeni architektonicznych stolicy. W samym sercu Warszawy znajduje się przestrzeń o powierzchni użytkowej ok. 1600 m2.

XIX-wieczne mury Arkad Kubickiego to unikalny w skali naszego kraju obiekt, urzekający niezwykłą, monumentalną architekturą i sąsiedztwem pięknego kompleksu ogrodowego.

strona www

zdjęcia ślubne Arkady Kubickiego Warszawa

Jesienny ślub Elizy i Maxa w Archikatedrze Warszawskiej oraz zjawiskowe przyjęcie ślubne w Arkadach Kubickiego w Warszawie.


Pałac Radziejowice

Pałac Radziejowice

Przepiękny obiekt obiekt pałacowy wraz przyległymi innymi obiektami. Oprócz pałacu zachwyciliśmy się zamkiem, XIX wiecznym Dworem Modrzewiowym zwanym Ossolineum oraz Willą Szwajcarską.

Fantastycznie miejsce na organizację ślubu, a dla gości z innej części Polski czy zagranicy możliwość zerknięcia z kawałkiem historii Polski. W pałacu jest okazja podziwiać ogromną stałą ekspozycję prac Józefa Chełmońskiego.

palacradziejowice.pl

ślub w Pałacu Radziejowice

Nicky i Flo przywieźli na swój ślub w plenerze i przyjęcie weselne w Pałacu Radziejowice rodzinę i przyjaciół z całego świata - w sumie na ślubie gościły 32 narodowości.


Restauracja Belvedere Warszawa

Restauracja Belvedere

Restauracja mieści się w wyjątkowym budynku Nowej Oranżerii w Łazienkach Królewskich. To właśnie otoczenie parkowe nadaje temu miejscu i wyjątkowość i ogromny potencjał pod kątem ustawienia dodatkowych namiotów powiększających przestrzeń na przyjęcie ślubne.

belvedere.com.pl

przyjęcie ślubne Restauracja Belvedere

Magicznie-bajkowo-rock'n'roll'owy ślub Niny i Dawida w Teatrze Stanisławowskim.

zdjęcia ślubne i wesele w Restauracji Belvedere

Paulina i Maciej powiedzieli sobie "tak" w kościel św. Aleksandra na placu Trzech Krzyży, by potem bawić się na przyjęciu ślubnym w Restauracji Belvedere w Łazienkach.

wesele Restauracja Belvedere Warszawa

Emilia i Michał powiedzieli sakramentalne "tak" w kościele św. Anny w Warszawie, a przyjęcie weselne w Restauracji Belvedere w Łazienkach w Warszawie było doskonałym wyborem choćby pod kątem szybkiej…


Pałac Rozalin

Pałac Rozalin

Miejsce wyjątkowe z ogromnym potencjałem. Ogromny i ładnie zagospodarowany park, duża przestrzeń zieleni, uroczy pałacyk, zaplecze noclegowe plus mała odległość do Warszawy. Bardzo przestronny i funkcjonalny namiot oraz otaczający park daje potencjał na bardzo dobre miejsce na ślub i przyjęcie w plenerze. Jeżeli dodamy do tego bardzo ciekawą kuchnię Michała Jachimowicza mamy idealny komplet.

palacrozalin.pl

W Pałacu Rozalin mieliśmy okazję fotografować przyjęcie ślubne Oli i Kuby Koseckich.

Pałac Rozalin, ślub kościelny w plenerze

Ślub Kariny i Łukasza w plenerowym otoczeniu Pałacu Rozalin to kwintesencja ślubu boho i slow. Ceremonia kościelna w plenerze, delikatne i naturalne dekoracje.

ślub kościelny w plenerze, wesele Pałac Rozalin

Ślub kościelny Oli i Lukasa w plenerze Pałacu Rozalin oraz dekoracja przestrzeni przyjęcia na miarę tajemniczego ogrodu rodem prosto z bajki.


Hotel Binkowski Kielce

Hotel Binkowski

Bardzo atrakcyjny i przestronny hotel, położony w przepięknym otoczeniu Parku Baranowskiego w Kielcach. Duża sala balowa z antresolą, bardzo duży potencjał pod kreatywne oświetlenie.

binkowskihotel.pl

wesele Hotel Binkowski Kielce

Milena i Artur na codzień mieszkają w Manchesterze a na miejsce swojego przyjęcia wybrali hotel Binkowski w Kielcach. Za miejsce ceremonii ślubnej posłużyła przepiękna Katedra w Klielcach.


Dwór Oliwski - Gdańsk - Oliwa

Hotel Dwór Oliwski

Hotel Dwór Oliwski to wyjątkowe miejsce, łączące klimat zabytkowego dworu z nowoczesnością i komfortem pięciogwiazdkowego hotelu. Dwór Oliwski położony jest w sercu Trójmiasta, w zabytkowej dzielnicy Gdańska – Oliwie, niedaleko od lotniska, sopockiego Molo i centrum Starego Miasta Gdańska. Atutami hotelu są wysmakowane pokoje, do których “zagląda” przyroda. To także przestronne centrum konferencyjne, stylowe SPA, XVII-wieczna winiarnia i urzekający ogród poprzecinany strumieniami.

Przepiękne miejsce, wnętrza – ogromny potencjał na śluby.

www.dworoliwski.pl

przyjęcie ślubne Dwór Oliwski

Monika i Andrew powiedzieli sobie "tak" w kościele św. Grzegorza w Sopocie, spędzili fantastyczny czas na koktailu w restauracji Meridian na sopockim molo, by bawić się na swoim przyjęciu weselnym w…