Drugi Tydzień

 

polecamy Drugi Tydzień

 

Czarodzieje i demony sceny. Jeżeli szukacie kogoś kto wraz z Wami zerwie cały parkiet i wysadzi w powietrze dach na Waszym weselu - to właśnie oni. Za każdym razem zaskakują, powodując, że słysząc następnym razem że "będzie Drugi Tydzień" cieszymy się jak dzieci.

www.drugitydzien.com

Wspólne realizacje:

Eliza + Max | ślub i przyjęcie w Arkadach Kubickiego


dj Czekay - Andrzej Czekay

 

 

Andrzeja poznaliśmy dzięki Asi i Gabrielowi z agencji Gustowne Wesele przy okazji ślubu Moniki i Andrew. Niesamowity człowiek - to raz. Wielki fan Depeche Mode, ale i cieżkiej muzyki - dwa. Prawdziwy DJ a nie pan od wciskania klawisza "play" - to trzy. Bardzo zaangażowany w to co robi - zdecydowanie i pasjonat (bo robi to z pasją) i profesjonalista (tak, wiemy że dzisiaj każdy się nazywa profesjonalistą - ale ten pan to prawdziwy fachowiec w temacie).

Rok później wylądowaliśmy razem na Sycylii, finalnie Andrzej tak zaangażował się w stymulowanie gości na przyjęciu, że skakał z nimi razem do... basenu.

Jeżeli potrzebujecie wariata (w najbardziej pozytywnym znaczeniu wulkanu energii do wykorzystania i nakręcania przyjęcia weselnego) to śmiało uderzajcie do Andrzeja.

www.czekay.pl

Wspólne realizacje:
Karolina i Maciek - ślub na Sycylii

Karolina i Maciek - przyjęcie dzień przed ślubem na Sycylii

Monika i Andrew - polsko-angielski ślub w Sopocie