Makuszewscy wedding planners

Makuszewscy wedding planners

Z Oliwą i Makuszewscy Wedding Planners pracowaliśmy pierwszy raz przy okazji - jak się okazało - megaskomplikowanej i rozbudowanej realizacji w Pałacu Branickich w Białymstoku. Oliwia z resztą zespołu pokazała, że nie trzeba mieć za sobą 10 lat doświadczenia, żeby perfekcyjnie "spiąć" wszystkie elementy i podwykonawców - a w efekcie zrealizować dla naszego wspólnego Klienta ślub idealny. Bardzo polecamy i nie możemy się doczekać następnych wspólnych realizacji!

wspólne realizacje:

Oliwia + Marcus - królewski ślub w Pałacu Branickich w Białymstoku

Makuszewscy wedding planners


Kamila Romanow Weddings

Z Kamilą poznaliśmy się na ślubie Oli i Mikołaja - niesamowitej mieszance vintage, retro i prohibicji. Ujęło nas jak bardzo Kamila potrafi zaopiekować się nie tylko Parą Młodą, ale też gośćmi oraz... podwykonawcami. Wszystko zostało zorganizowane perfekcyjnie - i szczerze polecamy Wam Kamilę Romanow jako wedding plannera, który zorganizuje Wam ślub tak, że cytując Kamilę "będzie pięknie".

kamilaromanow.pl


Onekropka

Dziewczyny z Onekropka spotkaliśmy na ślubie Mileny i Artura w Kielcach w hotelu Binkowski. Cudowny ślub i realizacja - chyba więcej jako rekomendacja nie jest potrzebne.

www.onekropka.pl

Wspólne realizacje:

Milena i Artur - ślub w hotelu Binkowski Kielce


Agencja Aspire Katarzyna Gajek

Agencja Aspire jest agencją, z którą współpracujemy najdłużej, bo od 2007 roku. Realizacje jakie mamy za sobą to jak to żartujemy między sobą "zrealizowane marzenia". O tym jak powinny być zrealizowane śluby, jak można wydobyć z danego miejsca najwięcej pozytywnych cech dla ludzi - Pary Młodej i ich gości. Realizowaliśmy razem śluby bardzo trudne - ze względu na skalę przedsięwzięcia, wymaganą dyskrecję (jak np. ślub Moniki i Łukasza Podolskich), stopień skomplikowania czy klasyczny brak czasu. Z przyjemnością wracamy do wspomnień z tej wspólnej pracy, znając ogrom wspólnego wysiłku, ale i dumę z rezultatu do jakiego się przyczyniliśmy.

Kilka ślubów - mały wycinek naszej całej współpracy:

Kamila i Vishal - ogromnie kolorowe przyjęcie weselne w hotelu Narvil oraz ceremonia hinduska
Klaudia i Tomek - słoneczny i kolorowy ślub cywilny i przyjęcie w Restauracji Yacht Club - Hotel Warszawianka
Gosia i Artur - niesamowicie roześmiany i energetyczny ślub cywilny i przyjęcie w Pałacu Domaniowskim
Nina i Dawid - niesamowity i energetyczny ślub z ceremonią w Teatrze Stanisławowskim i przyjęciem w restauracji Belwedere
Kasia i Cyprian czyli truskawkowy ślub z przyjęciem w restauracji Magdy Gessler AleGloria
Elwira i Jose Antonio - ponownie hotel Polonia, tym razem ślub polsko-hiszpański
Sesja marzeń na Santorini - konkurs firmy P4/Play organizowany przez agencję Aspire

www.aspire.pl


Gustowne Wesele

Z historią naszej współpracy wiąże się podróż do Sopotu, przepiękna wakacyjna pogoda oraz wspomnienie brytyjskiego ślubu, który ze względu na polskie korzenie Panny Młodej znalazł swe miejsce w Sopocie. Bardzo żałujemy, że takie śluby jak ten Moniki i Andrew zdarzają się w Polsce tak rzadko. Niewątpliwie za sprawą ludzi - samej Pary Młodej i Gości, ale patrząc tak od kulis wiemy jak ogromny udział jest organizatorów, których dyskretna obecność, pogoda ducha powoduje, że mogą po prostu dobrze się bawić bez zmartwień 'a co to będzie kiedy...'. To chyba najlepsza definicja konsultanta ślubnego: zaplanować, przewidzieć, być niewidocznym, ale cały czas obecnym. Wracając do ślubu Moniki i Andrew mówimy sobie 'wow'. Chapeu bas dla organizatora.

Drugie nasze doświadczenie wspólnej pracy to ślub na Sycylii. Skala trudności, skomplikowania tematu, rozwiązywania na problemów, opieki nad gośćmi Pary Młodej - ciężko to nawet opisać czy streścić - dość, że efekt był naprawdę robiący wrażenie - trzydniowe przyjęcie dla gości, logistyka przelotów, transportu - wspaniałe doświadczenie również dla nas jako podwykonawcy.

www.gustownewesele.pl

Wspólne realizacje:
Karolina i Maciek - ślub na Sycylii

Karolina i Maciek - przyjęcie dzień przed ślubem na Sycylii
Monika i Andrew - polsko-angielski ślub w Sopocie


Agencja Perfectday

Z Anią i Kamilą z Agencji Perfectday spotkaliśmy się na wietnamsko-polskim ślubie Thuy Duong i Michała. Cieszymy, że wreszcie mieliśmy okazję do wspólnej pracy.
Było to niesamowicie kolorowy ślub - zarówno za sprawą gości Pary Młodej jak i rezultatu pracy agencji. Chcielibyśmy zwrócić uwagę, że oprócz jak zwykle powalającej estetyki dekoracji, oświetlenia czyli dobór podwykonawców - bardzo duża liczba dzieci będących na przyjęciu miała bardzo ciekawie zorganizowaną animację - zabawę i inne atrakcje. Ślub dopięty na ostatni guzik, co mamy nadzieję widać zarówno na materiale pokazującym tą uroczystość od strony reportażu ślubnego jak i w galerii zdjęć 'zakulisowych'. Bardzo profesjonalne przygotowanie, również pod kątem podwykonawców - współpracę wspominamy z bardzo dużą przyjemnością.

wspólne realizacje z agencją Perfectday:
reportaż ślubny ze ślubu polsko-wietnamskiego

www.perfectday.pl