Pytania i odpowiedzi

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA 🙂

[accordion]
[toggle title=”Jaka jest Państwa stylistyka i metody pracy? Pytamy, bo Państwa materiały nie zawierają zbyt wielu takich zdjęć, a zależy nam aby takie zostały wykonane.” state=”opened”]
Jesteśmy reporterami. Świadkami wydarzeń, dokumentującymi ludzi i rzeczy jakimi miały miejsce. Skupiamy się na ludziach, ich emocjach, na relacjach z bliskimi, przyjaciółmi. Cały czas szukamy klucza do opowiadania historii o ludziach, które ich zaskoczą i zauroczą na lata. Każdy ślub traktujemy indywidualnie, nie mamy opracowanego standartowego zestawu zdjęć jakie robimy. W związku z tym rodzą się pytania i odpowiedzi. Pytania – często od klienta lub Państwa – reprezentujących klienta, a odpowiedzi prosto od nas. Zawsze pytamy jakie są oczekiwania klienta. Nasze portfolio na stronie www nie pokazuje 100% zdjęć jakie robimy – to pewien wycinek naszych zdjęć służący zobrazowaniu tematu.
[/toggle]
[toggle title=”Czy wykonujecie zdjęcia detali (sukienka, buty, biżuteria etc.)?
”]
Oczywiście, że wykonujemy – o ile warunki i czas na to pozwalają, oraz jeżeli jest taka jest decyzja Klienta. Z naszego doświadczenia najlepszym momentem są przygotowania, potem następuje już bieg wydarzeń, które ciężko czasami zatrzymywać lub wypaczać ustawianiem zdjęć przedmiotów. Czasem Klient wręcz informuje nas, że dla niego zdjęcia detali nie są istotne i że preferuje zdjęcia ludzi. To istotna sprawa – zawsze ustalamy to indywidualnie z każdą Parą. Proszę też pamiętać, że materiały, które pokazujemy są naszym subiektywnym wyborem zdjęć, więc nie muszą zawierać wszystkich możliwych rodzajów zdjęć jakie robiliśmy na danym ślubie, a jedynie ich skomponowany zestaw, który swym doborem opowiada w sposób świadomy historię danego ślubu.
[/toggle]
[toggle title=”Czy wszyscy goście będą mieli zrobione zdjęcie?”]
Są dwa proste i szybkie rozwiązania, aby móc na to pytanie odpowiedzieć ‘TAK’. Pierwsze rozwiązanie to wykonanie zdjęcia zbiorowego, drugie to wykonanie kilku zestawów zdjęć grupowych. Nie limitujemy ilości wykonanych zdjęć, natomiast nie możemy zagwarantować wykonania zdjęć każdemu  –  przede wszystkim nasza praca ma nie rzucać się w oczy i nie przeszkadzać w normalnym rytmie dnia.
[/toggle]
[toggle title=”Czy mamy pewność, że będą na zdjęciach uwiecznione najważniejsze dla nas osoby?”]
Zawsze prosimy aby takie osoby wskazać. Inna opcja to dopisanie w umowach do umowy listy takich osób – wtedy będzie nam łatwiej dopilnować wykonania takich zdjęć.
[/toggle]
[toggle title=”Czy jest problemem wykonanie przez Państwa zdjęć z rodziną?”]
Nie jest – sugerujemy Klientom przeznaczenie ok. kwadransa do pół godziny na zdjęcia pamiątkowe z rodziną i znajomymi – najlepszym czasem na takie zdjęcia jest początek przyjęcia – zwykle po pierwszym tańcu, gdy wszyscy nie są jeszcze zmęczeni.
[/toggle]
[toggle title=”Co to jest ten photobooth?”]
Photobooth to nowoczesna i dynamiczna sesja portretowa. Wykonujemy ją od kilku lat z dużym powodzeniem – śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy w tym jednymi z prekursorów na rynku – bardzo chętnie spotkamy się i omówimy szczegóły.
[/toggle]
[/accordion]