szkolenia indywidualne

Odpowiadając na pytania jakie się pojawiają – nie oferujemy szkoleń grupowych z tematu fotografii ślubnej. Wg nas dużo większa efektywność powstaje przy pracy nad indywidualnymi problemami fotografa. Chcąc być uczciwm wobec siebie i wobec osób zwracających się z pytaniem o szkolenie oferujemy możliwość wyłącznie indywidualnego szkolenia na trzech poziomach:

STARTER
jednodniowe szkolenie indywidualne(osiem godzin analizy i pracy indywidualnej)
do wyboru zakres – pracujemy razem nad portfolio, selekcją, obróbką, aspektami marketingowymi, problemami stricte technicznymi – dostosowując to do potrzeb uczestnika
w cenie warsztatów cathering.
koszt od 2400 zł.

BASIC
dwudniowe szkolenie indywidualne(2x po osiem godzin analizy i pracy indywidualnej)
do wyboru zakres – pracujemy razem nad portfolio, selekcją, obróbką, aspektami marketingowymi, problemami stricte technicznymi – dostosowując to do potrzeb uczestnika.
dwa spotkania mogą być rozdzielone czasowo np. w skali tygodnia czy miesiaca dając możliwość wykonania zadań pomiędzy spotkaniami, które służą dalszej analizie.
w cenie warsztatów cathering każdego dnia warsztatów.
koszt od 4000 zł.

PREMIUM
rozbudowane szkolenie indywidualne i udział w sesji zdjęciowej (4x po osiem godzin analizy i pracy indywidualnej, możliwość uczestniczenia w jednej sesji ok. 2-3 godzin)
do wyboru zakres – pracujemy razem nad portfolio, selekcją, obróbką, aspektami marketingowymi, problemami stricte technicznymi – dostosowując to do potrzeb uczestnika spotkania mogą być rozdzielone czasowo np. w skali tygodnia czy miesiaca dając możliwość wykonania zadań pomiędzy spotkaniami, które służą dalszej analizie. Ilość godzin można rozłożyć dowolnie, nie mniej jednak niż 6godzin na jedno spotkanie.
w cenie warsztatów cathering każdego dnia warsztatów.
koszt 6000 zł.

We wszystkich poziomach szkoleń program/zakres tematyk jest dostosowywany indywidualnie po wszcześniejszych ustaleniach.

Oferujemy efektywny coaching i mentoring bazujący na kilkuletnim doświadczeniu w branży popartym realnym sukcesem na rynku usług. Pokazujemy metodologię i pracujemy nad indywidualną problematyką, pokazujemy techniki wspomagające budowanie marki. W cenie każdego szkolenia indywidualnego jest późniejsza godzinna konsultacja.

Indywidualny coatching ze strategii marketingowych oraz aspektów rozwoju fotografa – skierowane do fotografów szukających istotnych punktów rozwoju dostępny jest nie więcej niż dla 3 osób rocznie.

Więcej informacji udzielamy indywidualnie. Wystawiamy rachunki.