Zapytania i kontakt z nami

reportaż ślubny 5czwartych fotograf ślubny

Wyjątkowa kultura pracy i dyskrecja oraz lojalność wobec Klienta powoduje, że wśród naszych Klientów znaleźli się m.in. Ania Lewandowska i Robert Lewandowski, Monika i Łukasz Podolski, Ola Kosecka i Kuba Kosecki, Monika Pietrasińska i Marcin Szreder i wiele innych osób. Współpracujemy z najlepszymi firmami z branży ślubnej i posiadamy bardzo bogate doświadczenie zarówno na małych kameralnych ślubach jak i bardzo dużych – potrafimy pracować w każdych warunkach i niezależnie od miejsca opowiadamy zdjęciami wyjątkową historię o ludziach. Niezależnie jaki ślub planujecie nasze doświadczenie sprosta temu wyzwaniu.

Mieszkamy w Warszawie, ale fotografujemy w całej Polsce oraz poza granicami naszego kraju. Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Gdańsk, Sopot, Lublin, Białystok, Rzym, Paryż, Madryt, Barcelona, Santiago de Compostella, Karlsruhe, Wilno, Sycylia, Savoca, Wenecja!!! Mieliśmy przyjemność fotografować w wielu popularnych miejscach jak Restauracja Belvedere, Restauracja Yacht Club, Hotel WarszawiankaHotel Narvil, Ale GloriaEndorfina, Hotel Le Meridien Bristol, Pałac Domaniowski, Pałac Jabłonna, Restauracja HalkaHotel DyplomatHotel Polonia, Hotel Tiffi, Restauracja PrzystańPałac w Oborach, Villa Decjusza, Pałac w RozaliniePałac w Paszkówce, Villa Julianna, Venecia Palace, Zamek w RydzyniePałac w OtrębusachDworek Arkadia w Piotrowicach i wiele innych.

Lubimy rozmawiać, więc jeżeli chcielibyście abyśmy uwiecznili Wasz wyjątkowy dzień, zadzwońcie do nas na numer +48694439394 albo wyślijcie do nas email na adres:

zapytania@5czwartych.com

Istotne informacje dla nas to: data, miejsce, godzina ceremonii. Miło by nam było również wiedzieć jak do nas trafiliście.

Skontaktujemy się z Wami zwrotnie z informacjami, które pozwolą nam na doprecyzowanie dalszych szczegółów naszej ewentualnej współpracy.

Jeżeli w przeciągu 2 dni od wysłania przez Was zapytania nie otrzymaliście od nas odpowiedzi, prosimy o kontakt telefoniczny – prawdopodobnie jest jakiś problem “pocztowy” z wysłaniem do Was wiadomości.

Jeżeli nad wyborem fotografa na swój ślub to polecamy Wam przeczytać, dlaczego warto wybrać tak doświadczonych fotografów jak nas.

Dziękujemy za odwiedziny!