dossier 5czwartych

Zdjęcia ślubne, fotografia ślubna i reportaż ślubny

Szukając kogoś, kto uwieczni dla Was dzień ślubu na pewno spotkaliście się z tymi trzema określeniami. Tworzymy dla Was zdjęcia ślubne, reportaż z dnia ślubu, portrety rodzinne, sesje w dniu ślubu, sesje rodzinne. Ukazujemy Was i najbliższe Wam osoby za pomocą naturalnych zdjęć, w bardzo wyjątkowy i intymny sposób. Pokazujemy na zdjęciach ludzi i rzeczy jakimi są, bez sztuczności. Szukamy zawsze najlepszego światła i momentu, pokazujemy ludzi w sposób dla nich korzystny i niewymuszony. Skupiamy się na emocjach, radości, zatrzymujemy w zdjęciach najważniejsze dla ludzi chwile z ich wyjątkowego dnia ślubu. Dobre zdjęcia ślubne to takie, do których będziecie wracać po latach, a one przypomną Wam to wszystko, co zatarło się w pamięci.

Dyskrecja pracy

Wyjątkowa kultura pracy i dyskrecja oraz lojalność wobec Klienta powoduje, że wśród naszych Klientów znaleźli się m.in. Ania Lewandowska i Robert Lewandowski, Monika i Łukasz Podolski, Ola Kosecka i Kuba Kosecki, Edyta Zając i Kuba Rzeźniczak, Monika Pietrasińska i Marcin Szreder i wiele innych osób. Współpracujemy z najlepszymi firmami z branży ślubnej i posiadamy bardzo bogate doświadczenie zarówno na małych kameralnych ślubach jak i bardzo dużych – potrafimy pracować w każdych warunkach i niezależnie od miejsca opowiadamy zdjęciami wyjątkową historię o ludziach. Niezależnie jaki ślub planujecie nasze doświadczenie sprosta temu wyzwaniu.

Gdzie pracujemy?

Mieszkamy w Warszawie, ale fotografujemy w całej Polsce oraz poza granicami naszego kraju. Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Gdańsk, Sopot, Lublin, Białystok, Rzym, Paryż, Madryt, Barcelona, Santiago de Compostella, Karlsruhe, Wilno, Sycylia, Savoca, Wenecja!!! Mieliśmy przyjemność fotografować w wielu popularnych miejscach jak Restauracja Belvedere, Restauracja Yacht Club, Hotel Warszawianka, Hotel Narvil, Ale Gloria, Endorfina, Hotel Le Meridien Bristol, Pałac Domaniowski, Pałac Jabłonna, Restauracja Halka, Hotel Dyplomat, Hotel Polonia, Hotel Tiffi, Restauracja Przystań, Pałac w Oborach, Villa Decjusza, Pałac w Rozalinie, Pałac w Paszkówce, Villa Julianna, Venecia Palace, Zamek w Rydzynie, Pałac w Otrębusach, Dworek Arkadia w Piotrowicach i wiele innych.

Szkolenia i warsztaty dla fotografów ślubnych

Prowadziliśmy szkolenia i warsztaty dla fotografów z całego świata m.in. w Wenecji, Barcelonie i Amsterdamie, jako pierwsi polscy fotografowie ślubni zostaliśmy zaproszeni jako wykładowcy na ogólnoświatową konferencję i warsztaty dla fotografów i filmowców ślubnych Bodaf 2013 w Maladze (Hiszpania).

 

Nagrody w międzynarodowych konkursach reportażu ślubnego i fotografii ślubnej

Od 2008 do 2011 roku nasze zdjęcia zostały wyróżnione ponad 50 razy w międzynarodowych konkursach organizowanych przez AGWPJA, WPJA, ISPWP, Fearless Photographers. Cieszymy się z tych nagród, ale za cenniejsze niż “ściganie się” w konkursach jest dla nas tworzenie niepowtarzalnych zdjęć ślubnych. Spotykamy wyjątkowych ludzi, którzy obdarzają nas zaufaniem i zapraszają, aby opowiedzieć zdjęciami historię ich ślubu.