Strefa Światła – dekoracje światłem

Strefę Światła polecamy naszym Klientom z kilku powodów: po pierwsze wiedzą co robią (co wbrew pozorom w tej branży nie jest zbyt częste, a samo kupienie sprzętu nie gwarantuje, że ktoś potrafi go właściwie użyć), po drugie – współpraca z nimi z naszego punktu widzenia jest idealna (czyli reagują na nasze prośby i sugestie, są elastyczni wobec oczekiwań Klienta), po trzecie – są bardzo konkurencyjni cenowo (czyli mają nie przesadzone ceny).

Jeżeli planujecie dekorację światłem i chcecie zrobić efekt ‘wow’ w miejscu niekoniecznie wyglądającym bez oświetlenia to jest to dobry adres.

Dlaczego powinno się dekorować światłem?

Po pierwsze – mało który lokal ma oświetlenie pod kątem parkietu czyli miejsca zabawy na przyjęciu ślubnym i samej sali.

Po drugie – mało który zespół czy DJ ma oświetlenie wystarczające do stworzenia fajnej atmosfery do zabawy (drobna uwaga: wyłączenie światła to nie tworzenie atmosfery do tańca).

Po trzecie – nawet zwykła sala, w której są stoły i w której siedzą goście może wyglądać ciekawie i atrakcyjnie, to samo dotyczy podświetlenia bufetów, baru, modelowania podkreślającego architekturę wnętrza – czy wręcz ukrywania pewnych mankamentów.

Dekoracja światłem może nawiązywać do motywu przewodniego – kolorystycznego czy stylistycznego jaki wybieracie sobie na ślubie, może być efektownym zwróceniem uwagi na pewne elementy dnia (pierwszy taniec, tort – i umiejętne wykorzystanie światła punktowego na Was).

Oczywiście – fotograf może doświetlić sam pewne bliższe plany, natomiast – przewaga światła stałego w tym momencie jest taka, że efekt widzą na własne oczy również Wasi goście, o rejestracji filmowej ślubu już nie wspominamy.

www.strefaswiatla.com

Wspólne realizacje:

Milena i Artur – ślub w hotelu Binkowski Kielce

Eliza i Max – ślub w Arkadach Kubickiego